S přítelem jsme postavili domek a mně se otevřela možnost splnit si svůj sen – mít vlastní masérnu. Mezitím jsem porodila 2 syny a z mého koníčku se postupně stala má hlavní práce.

Odjakživa mě zajímala práce s lidským tělem a jeho funkčnost. Vysoká škola v oblasti medicíny ale nebyla tím nejlepším krokem. Potřebovala jsem akci, nejen nekonečné biflování nazpaměť. V této době jsem ještě nevěděla, že existuje obor fyzioterapie.

Udělala jsem si tehdy rekvalifikační kurz v oboru masér a začala pracovat ve velkém resortu, kde jsem získávala drahocennou praxi. Chtěla jsem ale poznat tento obor více do hloubky. Nechtěla jsem jen pomoci lidem k chvilkové úlevě. Chtěla jsem je naučit, jak překonávat limity jejich těla a odstraňovat bolesti dlouhodobě. Vrhla jsem se tedy nadšeně na další kurzy, prohlubovala své vzdělání a začala masáže propojovat s psychosomatikou.

Sama jsem tehdy cítila, že i já potřebuji sebepéči – trápila mě kulatá záda. Díky tomu jsem se začala zajímat také o SM trénink a objevila v něm velký potenciál. Protažení celého těla a jeho aktivace mi pomáhaly každý den. Odtud už byl jen krůček k výživě, která je pro správné fungování těla nezbytná.

Má práce mě velmi naplňuje. Moc ráda sleduji neuvěřitelný progres svých klientů a úlevu, kterou jim naše spolupráce přináší.

Volný čas trávím s dětmi nebo u koní (pozorovali jste někdy sehraný pohyb koně a člověka? Je to prostě úžasné 😀